ISSN 1335-8715

07-01-2008   Filip Likavčan   Komentáre   verzia pre tlač

Ako vytrhnúť slovenskej politike političku

Blížiace sa prezidentské voľby rozhýbali úvahy o kandidátoch na túto úradnícko-reprezentačnú funkciu. Zjednodušene povedané prezident má byť úradník podpisujúci zákony a reprezentant štátu prijímajúci návštevy. Ak má byť úradnicko-reprezentačná funkcia prezidenta dobre realizovaná, musí ju zastávať človek, ktorý sa osvedčil ako dobrý úradník a reprezentant.

Reakcia na príspevok

dobra politicka?
autor: kyros
e-mail: kyros@atlas.sk
pridané: 08-01-2008 21:55


Na rozdiel od vacsiny ludi si myslim, ze Radicova nieje nejaka skvela politicka. Je to urcite odbornicka na socialnu oblast, ale inak v com je zaujimava? Zaujimave a jasne stanoviska na akekolvek ine oblasti politiky? Ziadne. Prehlad v zahranicnej politike? Maly. A slova o tom, ze Dzurinda sa jej chce zbavit, lebo sa jej boji ako konkurentky o post predsedu SDKU su mimo. Take ambicie vonkoncom nema. Prave preto je taka polularna, lebo sa vyjadruje k jedine k svojim temam, aj to viac uradnickou formou, ako system vylepsit, co je neferove a pod. Ani nedokaze pomenovat politicke pozadie jednotlivych navrhov. Vzhladom na sucasnu politicku situaciu by som bol rad keby kandidovala, lebo mi to pripada byt jedina osoba schopna porazit Gasparovica, ten mi nedavnymi vyhlaseniami pripada byt moc velky spojened Fica.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group