ISSN 1335-8715

07-01-2008   Filip Likavčan   Komentáre   verzia pre tlač

Ako vytrhnúť slovenskej politike političku

Blížiace sa prezidentské voľby rozhýbali úvahy o kandidátoch na túto úradnícko-reprezentačnú funkciu. Zjednodušene povedané prezident má byť úradník podpisujúci zákony a reprezentant štátu prijímajúci návštevy. Ak má byť úradnicko-reprezentačná funkcia prezidenta dobre realizovaná, musí ju zastávať človek, ktorý sa osvedčil ako dobrý úradník a reprezentant.

Reakcia na príspevok

RE: d
autor: ariston aton :D
e-mail: post @post.sk
pridané: 08-01-2008 19:27


Ak by ludom politici skodili, tak by ich asi nevolili.
Nespravna premisa. Vianocne prispevky dochodcom bodnu, preco by mali volit gaunerov, ktori sa na dochodcov vyseru? Preco by mali volit ucitelia a zdravotnici pravicove vlady, ked je takmer iste, ze na nich budu setrit? Zijeme dnes.Ale pracovali sme aj vcera. A kym nebudu riesenia ekonomickych a socialnych otazok komplexnejsie, vzdy bude lahsie hladat unik ako kompromis. Pretoze nejaky "ideologicky" komentar o lepsich zajtrajškoch v inom šate nás nezasýti a neuspokojí ludí, ktorí si vyberajú z menších ziel tie, ktoré sa ich najmenej...nepriaznivo..alebo za istú cenu, priaznivejšie ako v inom prípade, dotknú.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group