ISSN 1335-8715

07-01-2008   Filip Likavčan   Komentáre   verzia pre tlač

Ako vytrhnúť slovenskej politike političku

Blížiace sa prezidentské voľby rozhýbali úvahy o kandidátoch na túto úradnícko-reprezentačnú funkciu. Zjednodušene povedané prezident má byť úradník podpisujúci zákony a reprezentant štátu prijímajúci návštevy. Ak má byť úradnicko-reprezentačná funkcia prezidenta dobre realizovaná, musí ju zastávať človek, ktorý sa osvedčil ako dobrý úradník a reprezentant.

Reakcia na príspevok

Prezident
autor: libertarian
pridané: 08-01-2008 8:15


citat z clanku :
"prezident má byť úradník podpisujúci zákony ...... Ak má byť úradnicko-reprezentačná funkcia prezidenta dobre realizovaná, musí ju zastávať človek, ktorý sa osvedčil ako dobrý úradník".
- Jedinym kriteriom na slovenskeho prezidenta je, aby SA VEDEL PODPISAT.

Akekolvek diskusie o volbe prezidenta v SR su zbytocne a smiesne, pretoze vladna koalicia ma taku obrovsku podporu obcanov, ze za prezidenta moze dosadit kohokolvek, aj vreco zemiakov.

A bolo by to strasne nedemokraticke, keby sa Radicova , clenka 10percentnej strany stala prezidentkou, ked tu mame taky vykvet, ako je Fico, Meciar, Slota, Gaspar, Lexa,...

Ovela zaujimavejsou temou by bola diskusia o tom, ako obcanov usmernit, nech prestanu voliť a milovat gaunerov, hlupakov , .....


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group