ISSN 1335-8715

01-01-2008   Lukáš Krivošík   Rozhovory   verzia pre tlač

Ben Novak: „Nesme za seba zodpovednosť!“

V Spojených štátoch vyštudoval právo a vykonával ho tam tridsať rokov. Potom sa vrhol na filozofiu a ako pedagóg sa presťahoval sem na Slovensku. V súčasnosti je srdcom bratislavského klubu fanúšikov Rona Paula, ktorý sa uchádza o republikánsku nomináciu na prezidenta USA. Predstavujeme vám Bena Novaka.

Reakcia na príspevok

RE: ronpaulmania
autor: LIBERTARIAN
pridané: 04-01-2008 7:28


To je čo za vetu :
"prerozdelovanie skutocne zabranuje cervenej revolucii" ???

To si akoze mame vybrat, KTOREMU zlodejovi sa dame okradnut ??? Zlodej s červenou zastavou a gulometom je niečo ine, ako zlodej roznasajuci tlaciva na danove priznanie ???
Osobne skor akceptujem zlodeja s pistolou, baterkou a šperhakom, ako tychto uslintanych a vylizanych "socialne citiacich" zlocincov z parlamentu. Ich socialne citenie je velmi pozoruhodne v state, kde bezdomovci kempuju cez zimu na lavickach a pod mostom.

Maros :
Ak si uz taky aktivny, ze si si zalozil vlastny blog, tak si si uz davno mal prestudovat fakt, ze globalne financne toky vychadzajuce z daní v prevažnej miere nesmeruju "od bohatsich ku chudobnejsim", ale "od strednej vrstvy k bohatsim". Teda smerom HORE. O tomto je na webe dostupna aj dizertacna praca (ceska), ktora toto perfektne dokladuje.
Je smutne, až trapne, ako ludia stale veria, ze ficovci &comp. prerozdeluju pre blaho chudobnych. A staci si prestudovat statny rozpocet.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group