ISSN 1335-8715

01-01-2008   Lukáš Krivošík   Rozhovory   verzia pre tlač

Ben Novak: „Nesme za seba zodpovednosť!“

V Spojených štátoch vyštudoval právo a vykonával ho tam tridsať rokov. Potom sa vrhol na filozofiu a ako pedagóg sa presťahoval sem na Slovensku. V súčasnosti je srdcom bratislavského klubu fanúšikov Rona Paula, ktorý sa uchádza o republikánsku nomináciu na prezidenta USA. Predstavujeme vám Bena Novaka.

Reakcia na príspevok

Telepat
autor: Dušan
e-mail: dusan.mihalik@chello.sk
pridané: 03-01-2008 10:58


Ako telepat si dobrý. Pôvodne som vo svojom prípevku chcel napísal i vetu:

"Oba problémy by sme mohli vyriešiť tak, že sa Fico stane predsedom vlády Pakistanu". Ale potom som si povedal, že až tak tam nie je zle aby sme tam poslali nášho "záchrancu".

Ale možno by Fico prišiel na to, že Pakistanci sú len takí trochu zvláštni Slováci - potomkovia cisára (kráľ je málo) Svätopluka a Superveľké (Veľké je málo) Slovensko sa rozprestieralo až po Čínu a i tá čínština je v podstate degenerovaná slovenčina.
A samozrejme, že Lucy z Afriky bola Slovenka a keďže sa zistila, že kráčala tým správnym smerom tak bola i zároveň prebabkou najstaršej strany na svete.

Ak sa niekomu tieto "fakty" zdajú podozrivé tak upozorňujem, že Matica Slovenská už "dokázala", že všetci Slovania sú vlastne inak hovoriaci Slováci. Vydali dokonca o tom i brožúrku, ktorá slúži skinheadom ako "dôkaz" pri ich svätý národný boj proti cudzincom.

Ináč by som privítal nejakú analýzu tej našej Matice, krorá chytila druhý dych a stala sa znovu výkladnou skriňou vládnej moci.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group