ISSN 1335-8715

01-01-2008   Lukáš Krivošík   Rozhovory   verzia pre tlač

Ben Novak: „Nesme za seba zodpovednosť!“

V Spojených štátoch vyštudoval právo a vykonával ho tam tridsať rokov. Potom sa vrhol na filozofiu a ako pedagóg sa presťahoval sem na Slovensku. V súčasnosti je srdcom bratislavského klubu fanúšikov Rona Paula, ktorý sa uchádza o republikánsku nomináciu na prezidenta USA. Predstavujeme vám Bena Novaka.

Reakcia na príspevok

s novym rokom...
autor: P.Z.
pridané: 02-01-2008 17:39


Pripajam sa k zelaniu vsetkeho najlepsieho v roku osmicky...
Pripajam opozdeny silvestrovsky vtip Made in Sweden:

List zo Švédska:
Ja teraz písať list domov.Ja byť vo Švédsku veľa roky.Mať sa veľmi dobre.Aka veľký rodina teraz?Keď odísť do Švédska,byť 89,dúfam že teraz viac.Ja mať už svoju rodinu.Žena byť Švédka,volá sa Nazadeh Sadiq.Ona moc dobrá!Mať dieťa a ja dostať peniaze od švédskeho štátu.Potom mať ďalšie dieťa a ja dostať ešte viac peňazí od švédskeho štátu.Potom byť unavený.Doktor povedať že pracovný stres a nesmieť toľko pracovať.Poslať na zdravotny poisťovňa.Moc dobra firma.Nemusieť pracovať a dostať peniaze.Filialky po celej Švedsko.
Švedi moc dobry narod,ibaže veľmi chudobni.Nemať ani kozy ani sliepky.V byte nesmieť chovať ani kozy ani sliepky.To potom moc zle a vyhodiť z bytu.
Švedski muži dobrí len trochu byť divni.Nič nepovedať keď pozdraviť ich ženu.Stale iba pracovať,ja nechapať načo.Vo Švedsku predsa peniaze dostať i bez prace.
Ja mať pekny byt.Iba cudzinci tu mať pekny byt.Byť moc drahe.Švedski muž nezarabať toľko peňazi.Oni platiť veľa dane štatovi a zarobiť málo.Štat potom dať peniaze mojej firma.
Myslieť na vás aby ste prišli všetci do Švedska.Stavať tu neďaleko novy veľky dom aj s balkonami,tam môcť chovať aspoň sliepky.Bude moc drahe,žiaden Šved nemôcť dovoliť.Ak prisť,môcť dostať ten byt, social platiť.Ja rozpravať s moja firma o tom zajtra.Doniesť aj letenky,firma zaplatiť.
Byť tu vitani,všetkych 125!


(Prebrane z www.exilen.eu)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group