ISSN 1335-8715

06-10-2007   Lukáš Meravý   Komentáre   verzia pre tlač

Putinovo Rusko – znova superveľmoc?

V médiách stále počuť o novom bohatstve a moci Ruska. Najviac sa s týmto novým fenoménom spája osoba prezidenta Ruskej federácie – Vladimíra Putina. Je však toto bohatstvo „pravé“ a moc udržateľná? Naozaj nástup Putina do prezidentského úradu, a tým aj špičku mocenskej pyramídy predstavuje práve ten rozhodujúci rozdiel medzi chudobou a bohatstvom?

Reakcia na príspevok

The opposite of love is not hate, it's indifference.
autor: Czechtek
pridané: 13-10-2007 20:54


"Co sa tyka Palkovych slov na adresu madarskych gard, tak to je tema, mne ukradnuta."

Madarske gardy ti mozu byt ukradnute, ale Palkove tvrde slova na adresu madrskych gard, a zaroven absencia akejkolvek kritiky voci fasistickemu postupu tejto vlady v kauze Malinova, by ti ukradnute byt nemali.
Najprv si robme poriadok pred vlastnym domom, a ak mame poriadok, a predsa vznikaju madarske gardy, tak potom kludne reagujme.
Nie vsak opacne, po fasizoidnom a paranoidnom vzore SNS. Na slovensku brutalne zmlatili dievca, slovenska vlada celu vec uplne prekrutila a z dobiteho dievcata urobila klamarku pred celym slovenskom a snazi sa z nej spravit klamarku pred celou europou. Potom sa cudujeme ze vznikaju madarske gardy? Okrem toho komu ublizili tieto grady, koho zbili? (napriklad)

Este raz: Na slovensku brutalne zmlatili dievca, slovenska vlada celu vec uplne prekrutila a z dobiteho dievcata urobila klamarku pred celym slovenskom a snazi sa z nej spravit klamarku pred celou europou. Namiesto toho aby sa pan Palko ako slusny clovek, a ako slusny politik postavil na stranu zbiteho dievcata (tak ako to slusny volic KDH ocakava) zacne kritizovat madarske gardy, ktore minimalne zatial nic neurobili (tak ako to ocakava volic SNS). A Lukas Krivosik sa len mlcky prizera.

"Opakom lasky nie je nenavist, ale lahostajnost."
Elie Wiesel


"A co sa tyka osudu KDH, tu by som tvoje staznosti neadresoval na mna. Oni so mnou svoju politiku nekonzultuju."

Nie je dolezite ci KDH s tebou svoju politiku konzultuje alebo nie. Dolezite je ze to tak vyzera ako keby ste spolupracovali, alebo minimalne tak ako keby si s nimi tahal za jeden povraz (hoci oni ta o to omozno neziadali).

KDHcke nenapadne mlcanie v kauze malinova mi velmi napadne pripomina absenciu tvojich raznych postojov (koli ktorym oblubujem tvoje clanky, asi nie len ja)
ohladom tejto temi.
A tvoj posledny clanok ohladom madarov na aktualitach mi pripomina zblizovanie sa tvojich nazorov (v rozpore s predchadzajucimi tvojimi nazormi) s nazormi volicskej zakladne SNS.

Neviem ci a nakolko "konzultujete" svoje postoje. Ale zda sa mi ze nech robi KDH cokolvek, nikdy sa z tvojej strany nedockam na ich adresu kritiky.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group