ISSN 1335-8715

06-10-2007   Lukáš Meravý   Komentáre   verzia pre tlač

Putinovo Rusko – znova superveľmoc?

V médiách stále počuť o novom bohatstve a moci Ruska. Najviac sa s týmto novým fenoménom spája osoba prezidenta Ruskej federácie – Vladimíra Putina. Je však toto bohatstvo „pravé“ a moc udržateľná? Naozaj nástup Putina do prezidentského úradu, a tým aj špičku mocenskej pyramídy predstavuje práve ten rozhodujúci rozdiel medzi chudobou a bohatstvom?

Reakcia na príspevok

RE: Off topics:Zo svedskej tlace...
autor: PALO ZLATOIDSKY
pridané: 13-10-2007 16:54


Kriminalita je tu naozaj hrozna,ciste subjektivne mne tu ukradli 5 bicyklov (pochopitelne zamknutych,jeden dokonca zo zamknutej garaze) a vykradli auto.Take cosi som na SK nezazil.
-preco to nevyvola reakciu?

Svedi su lud ktory naozaj vela znesie a naviac su maju v povahe (neviem preco) za kazdu cenu sa vyhnut konfliktu.Su nauceni nenadavat na stat ktory sa predsa o nich vzorne stara.Malokto sa odvazi otvorene povedat ze na vine je system ktory treba od zakladu prebudovat bez pozlatka politickeho korektizmu,falosnej humanity a pozitivnej diskriminacie.To sa tu proste nerobi.V poslednej dobe sa vsak cosi deje-v mediach sa kde-tu objavuju tvrdo kriticke clanky na vsetky nesvary "socialneho statu" ,vlada je vsak este zatial pozadu.Najtvrdsia kritika je na fore exilen.eu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group