ISSN 1335-8715

06-10-2007   Lukáš Meravý   Komentáre   verzia pre tlač

Putinovo Rusko – znova superveľmoc?

V médiách stále počuť o novom bohatstve a moci Ruska. Najviac sa s týmto novým fenoménom spája osoba prezidenta Ruskej federácie – Vladimíra Putina. Je však toto bohatstvo „pravé“ a moc udržateľná? Naozaj nástup Putina do prezidentského úradu, a tým aj špičku mocenskej pyramídy predstavuje práve ten rozhodujúci rozdiel medzi chudobou a bohatstvom?

Reakcia na príspevok

RE: lavicovy liberal
autor: D
pridané: 11-10-2007 20:25


Ku tej prvej vete prispevku je komentar zbytocny. Nevadia Ti autoritativne tendencie? A nebolo napr. fasisticke besnenie ich dosledkom a nielen v nemecku, ale aj u nas?

Princom :-) Je uplne jedno, kto bol jeho "princom", ked posobenia Tisa a este viac Tuku ak nie schvaloval, tak aspon akceptoval.
Zaciatkom? V septembry a to uz davno vyvijali iniciativu na osamostatnenie slovenska a podkopavali poziciu CSR aj v zahranici. Aj to o.i. boli okolnosti, za ktorych Benes odstupil.
A len nahodou prehliadas take fakty, ako napr. Hlinkom podpisana spolupraca so sudetendeutsche partei. Malickost, vsak? Co Rodobrana, kam to smerovalo?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group