ISSN 1335-8715

06-10-2007   Lukáš Meravý   Komentáre   verzia pre tlač

Putinovo Rusko – znova superveľmoc?

V médiách stále počuť o novom bohatstve a moci Ruska. Najviac sa s týmto novým fenoménom spája osoba prezidenta Ruskej federácie – Vladimíra Putina. Je však toto bohatstvo „pravé“ a moc udržateľná? Naozaj nástup Putina do prezidentského úradu, a tým aj špičku mocenskej pyramídy predstavuje práve ten rozhodujúci rozdiel medzi chudobou a bohatstvom?

Reakcia na príspevok

RE: lavicovy liberal
autor: citatel
pridané: 10-10-2007 14:05


Krivosik, zda sa mi ze parlament nediskutuje o lex ECAV ale o Lex Hlinka, tak neodvadzaj od temy. A vyroky typu "jedna zidovska organizacia neuvedomuje je druha vec" si nechaj pre Tvoj intimny kruzok ale nepis to na verejnosti, lebo vyzeras este hlupejsie ako obycajne. Myslel som ze uz nic neprekona Tvoj pamatny " euro je silne, lebo dolar je slaby" alebo ten o "nemoralnej lavici" ale vidim, ze zdrojov mas coraz viac. Ozaj, precital si vsetky knizky, co si si pred letom naplanoval? Lebo medzitym vysli dalsie. Bu bu bu-aj o gnoze, aj neomarxisticke studie, Zizek vydal nove prednasky,aj Negri,aby si to stihal. Lebo nepriatel je vsade Krivosik, nezabudaj ze vie o kazdom Tvojom kroku a vdaka cirosti Tvojho nahladu na svet moze generovat dopredu obsah Tvojich clankov.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group