ISSN 1335-8715

06-10-2007   Lukáš Meravý   Komentáre   verzia pre tlač

Putinovo Rusko – znova superveľmoc?

V médiách stále počuť o novom bohatstve a moci Ruska. Najviac sa s týmto novým fenoménom spája osoba prezidenta Ruskej federácie – Vladimíra Putina. Je však toto bohatstvo „pravé“ a moc udržateľná? Naozaj nástup Putina do prezidentského úradu, a tým aj špičku mocenskej pyramídy predstavuje práve ten rozhodujúci rozdiel medzi chudobou a bohatstvom?

Reakcia na príspevok

RE: lavicovy liberal
autor: D
pridané: 10-10-2007 12:37


"sa distancuju aj od Luthera, lebo takeho antisemitu snad ani Hitler vo svojich radoch nemal"

Ale samozrejme, evanjelici neboli na tom na slovensku lepsie, ved ktore strany a s kym pozadim, co sa tyka veriacich vytvorili vladu? :-)

Myslim, ze v tomto smere by si mali urobit reviziu aj katolici a byt schopni prijat fakt, ze jednym z povodnych zdrojov antisemitizmu je nabozenska neznasanlivost, ze "medzi sebou" mali ludi, ktori ich ak nie vrazdili, aspon prenasledovali zidov - vsetko v mene krestanstva. A ze zasadny, otvoreny a nie z pociatku oportunisticky postoj vatikanu - hlav krestanskej cirkvy voci antisemitizmu uz len u svojich oveciek, mohol mnohe zvratit.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group