ISSN 1335-8715

06-10-2007   Lukáš Meravý   Komentáre   verzia pre tlač

Putinovo Rusko – znova superveľmoc?

V médiách stále počuť o novom bohatstve a moci Ruska. Najviac sa s týmto novým fenoménom spája osoba prezidenta Ruskej federácie – Vladimíra Putina. Je však toto bohatstvo „pravé“ a moc udržateľná? Naozaj nástup Putina do prezidentského úradu, a tým aj špičku mocenskej pyramídy predstavuje práve ten rozhodujúci rozdiel medzi chudobou a bohatstvom?

Reakcia na príspevok

RE: zvrat v Iraku?
autor: D
pridané: 10-10-2007 12:09


Laborec, kto mal trochu zaujem a zaujimal sa o situaciu v Iraku komplexne uz predtym, vedel si urobit obraz o tom, co bude nasledovat po intervencii. V tom sa nemylili ani mnohi laviciari, nie su to blbci. V USA sa navyse proti vojne stavali aj libertariani a velmi otvorene.
A vojna a jej kritika ma viacero stranok. Ine relevatne z pohladu "slovaciska"(naozajstny dopad na bezpecnost a stabilitu, priestor pre "terroristov" a radikalny islam, dopady na domace obyvatelstvo, medzinarodne pravo...)
a este dalsie z pohladu obcana, ktory sa napr. pozera, ako sa prelievaju kvanta dolacov do sukromnych spolocnosti zvacsa blizkych vlade.
Smutne je zjednodusovat vsetku kritiku Laborec a
pokrytecke zabudat na vsetky tie dovody, ktorymi sa pred intervervenciou mavalo a z ktorych nebolo naplnene nic...kde je teraz Sebej, Zitnansky, a hoci Krivosik a dalsi? Zaliezli ako vos pod chrastu...
hned ako sa zacalo ukazovat, ake to bolo zinscenovane, ani jeden z argumentov pre intervenciu pouzivanych pred vojnou nebol relevatny, a ze sa mylili, nemali gule povedat..."Prepacte citatelia, posluchaci...! V mojich argumentoch a predpokladoch som sa mylil"...a predlozit nieco, cim by znova intervenciu obhajili...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group