ISSN 1335-8715

06-10-2007   Lukáš Meravý   Komentáre   verzia pre tlač

Putinovo Rusko – znova superveľmoc?

V médiách stále počuť o novom bohatstve a moci Ruska. Najviac sa s týmto novým fenoménom spája osoba prezidenta Ruskej federácie – Vladimíra Putina. Je však toto bohatstvo „pravé“ a moc udržateľná? Naozaj nástup Putina do prezidentského úradu, a tým aj špičku mocenskej pyramídy predstavuje práve ten rozhodujúci rozdiel medzi chudobou a bohatstvom?

Reakcia na príspevok

RE: joga
autor: D
pridané: 10-10-2007 11:53


"Ved je to na rodicoch."

Nie, to ma byt v prvom rade o detoch.

Dusan ma v tych vyhradach pravdu. Preco by som mal spolufinancovat vyuku nejakej KONKRETNEJ ideologie a zaroven vynutit dalsie nezmyselne hodiny pre ostatne deti?
Ja osobne nemam nic proti tomu, aby ficalo nabozenstvo(ako to bolo ostatne predtym) na pode skol po vyucovani, aj tak su nevyuzite. Presne ako si napisal AS, to je ten priestor pre rodica.
P.S.
Aj nevyucovanie marxizmu-leninizmu je v zmysle Tvojej logiky "ideologia", vsak. Takze nech je umoznene rodicom, ktori sa tak rozhodnu v ramci vyucovacieho procesu, podobne ako katolikom, supnut svoje dieta na takuto hodinu v ramci vyucovania?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group