ISSN 1335-8715

06-10-2007   Lukáš Meravý   Komentáre   verzia pre tlač

Putinovo Rusko – znova superveľmoc?

V médiách stále počuť o novom bohatstve a moci Ruska. Najviac sa s týmto novým fenoménom spája osoba prezidenta Ruskej federácie – Vladimíra Putina. Je však toto bohatstvo „pravé“ a moc udržateľná? Naozaj nástup Putina do prezidentského úradu, a tým aj špičku mocenskej pyramídy predstavuje práve ten rozhodujúci rozdiel medzi chudobou a bohatstvom?

Reakcia na príspevok

RE: lavicovy liberal
autor: Czechtek
pridané: 09-10-2007 14:29


S tym sa da sice suhlasit co hovoris. Hrib vsak pomenoval tento problem dobre. Hlinkovo meno bolo zneuzite. Z Hlinkovej ludovej strany sa stala fasisticka, a Hlikove (fasisticke) gardy boli pomenovane po nom.

Za toto sice sam Hlinka nemohol. Ale kludne sme si mohli odpustit jeho velebenie v zakone. Jednoduchy siestacik casto nevie kto vlastne Hlinka bol, ale ked sa uci o Hlinko-stranach a gardach, tak si moze vytvorit uplne inu predstavu. (teda ze Hlinka bol fasista)

A prestante sa uz opicit po SNS. Ten posledny clankok o madaroch na aktualitach bol v uplnom rozpore od toho co povedal Peter Schutz, pricom od teba som cakal este tvrdsiu reakciu. Ale proti vlade tejto krajiny, a nie opacne!!!

Skoncite ako Schuster, ten ked kandidoval za prezidenta mal podporu vsetkych madarov co boli volit do jedneho!! Keby sa pocas svojho prezidentovania neprefarboval ako chameleon, a nesnazil sa dementne kopirovat nalady davov, keby sa posatavil ZA TYCH co sa POSTAVILI ZA NEHO a nie opacne, tak by mal podporu minimalne tych 10% madarov co predtym. (plus nieco naviac)

Schuster vsak hodil perly sviniam, tie ich rozslapali, orbratili sa a roztrhali ho!! Komu hadzete perly vy? A co sa s vami stane??


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group