ISSN 1335-8715

06-10-2007   Lukáš Meravý   Komentáre   verzia pre tlač

Putinovo Rusko – znova superveľmoc?

V médiách stále počuť o novom bohatstve a moci Ruska. Najviac sa s týmto novým fenoménom spája osoba prezidenta Ruskej federácie – Vladimíra Putina. Je však toto bohatstvo „pravé“ a moc udržateľná? Naozaj nástup Putina do prezidentského úradu, a tým aj špičku mocenskej pyramídy predstavuje práve ten rozhodujúci rozdiel medzi chudobou a bohatstvom?

Reakcia na príspevok

RE: lavicovy liberal
autor: Lukas Krivosik
pridané: 09-10-2007 0:29


Medzi Hlinkom a zidmi naozaj existovali vzajomne sympatie. Dokonca si myslim, ze keby zil pocas slovenskeho statu, tak by sa postavil proti perzekucii zidov.

To ze si to jedna zidovska organizacia neuvedomuje je druha vec. Vzdy budu nejaki zidia proti niecomu protestovat. Aj ked ini zidia budu mat na vec iny nazor. Ale vo svojej reakcii som nepisal o zidoch, ale o evanjelikoch.

Co sa tyka ich, prave vdaka takym ako bol Tomas Muntzer moze Friso hovorit, ze od reformacie viedla rovna ciara az ku komunizmu. S popravou Tomasa Muntzera mam asi taky problem ako s popravou Che Guevaru Bolivijcami. Ti dvaja v istom zmysle neboli az tak odlisni.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group