ISSN 1335-8715

28-09-2007   Martin Hanus   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Lex Hlinka - poslanecká historie

Slovenský parlament před několika dny postoupil velkou většinou hlasů do dalšího čtení zákon, kterým Slováci uctí Andreje Hlinku - jako muže, který se mimořádně zasloužil o slovenský národ i stát, a proto mu patří titul „Otec národa“. Zatímco politické strany s výjimkou Strany maďarské koalice se víceméně konsenzuálně postavily za státní svatořečení Hlinky, v tisku se objevovaly komentáře o „slovenském Hitlerovi“, kterého není radno uctít, neboť rozděluje společnost.

Reakcia na príspevok

RE: Kto je nevinný ?
autor: tomas cunik
e-mail: tomocici@centrum.sk
pridané: 06-10-2007 3:24


jedina odpoved. ktoru zrejme aj tak vsetci poznaju....Walter Block a Lewellyn Rockwell.....Dvaja (paleo)cons ktori pochopili, ze stat nijak nepomoze rodine, vychove deti etc....proste je to protispolocnesky zivel, ktoreho zaujmom je (aj napriek odlisnym predtsavam primarnch a sekundarnych zakonodarcov a realizatorov), demolacia spolocnosti aj medziludskych vztahov.....


nevinny je ten co neinicujuje nasilie voci nevinnemu....quite simple (and maybe thats the reason why that ugly right-wing hawks do not attack our own citizens...-thats the full explanation...)

just do not respond if you re sober thanks o lot......


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group