ISSN 1335-8715

28-09-2007   Martin Hanus   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Lex Hlinka - poslanecká historie

Slovenský parlament před několika dny postoupil velkou většinou hlasů do dalšího čtení zákon, kterým Slováci uctí Andreje Hlinku - jako muže, který se mimořádně zasloužil o slovenský národ i stát, a proto mu patří titul „Otec národa“. Zatímco politické strany s výjimkou Strany maďarské koalice se víceméně konsenzuálně postavily za státní svatořečení Hlinky, v tisku se objevovaly komentáře o „slovenském Hitlerovi“, kterého není radno uctít, neboť rozděluje společnost.

Reakcia na príspevok

RE: OKS - komentar v aktualitach
autor: LIBERTARIAN
pridané: 03-10-2007 8:49


"Libertarian je uplne smiesny s tou svojou klasifikaciou"
- To nie je "moja klasifikacia". To je iba laicke pomenovanie toho, ako konaju tí, ktori sa stale hlasia ku konzervativizmu. Vy "kopnzervativci" sa proste pokusate o okupaciu celeho ideologickeho spektra, cim sa stavate absolutne nekonzistentni.
Najsmiesnejsie je, ze ty mas v niektorych otazkach s pomedzi roznych "konzervativcov" najblizsie k liberalizmu, ale najviac do neho kopeš ! Vobec ti nevadi, ze ultrakonzervativec Friso ta vnima ako libertariana, vobec nechces vidiet, ako Palko obvinuje biskupov s nadbiehania Ficovi, kludne "doporucujes" buducu spolupracu KDH so SNS (!), ale uz menej s SMK (SMK definujes ako socialisticku, SNS ako konzervativnu (!!!) ). Ty si urobil z konzervativizmu trhaci kalendar, v ktorom si mozes vymienat stranky podla potreby.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group