ISSN 1335-8715

28-09-2007   Martin Hanus   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Lex Hlinka - poslanecká historie

Slovenský parlament před několika dny postoupil velkou většinou hlasů do dalšího čtení zákon, kterým Slováci uctí Andreje Hlinku - jako muže, který se mimořádně zasloužil o slovenský národ i stát, a proto mu patří titul „Otec národa“. Zatímco politické strany s výjimkou Strany maďarské koalice se víceméně konsenzuálně postavily za státní svatořečení Hlinky, v tisku se objevovaly komentáře o „slovenském Hitlerovi“, kterého není radno uctít, neboť rozděluje společnost.

Reakcia na príspevok

RE: lahko pochopitelne
autor: Czechtek
pridané: 02-10-2007 14:18


"Ziadna lavicovo-liberalna iniciativa by sa nekonala, keby to zostalo pri navrhu KDH, ktory spociva v jednej vete: "Andrej Hlinka sa zasluzil o narod a Slovensku republiku"."

Otazka znie inac. Otazka znie, co chce KDH odkazat mesidzou "Andrej Hlinka sa zasluzil o narod a Slovensku republiku" uprostred vlady ficobolsevizmu??

Preco takyto zakon nechceli prijat ked boli pri moci aby namiesto zakryvania brutalnych preslapov sucasnej vlady odvratili pozornost od docasnych "negativnych" dopadov reforiem na lud (napriklad)?

Zeby zblizovanie sa KDH s SNS? Lenze ja suhlasim s tym co odkazali eurosocialisti Ficovi: kto chodi spavat s diablom, zobudi sa v pekle.

alebo ako sa pise v biblii: nedavajte perly sviniam, aby ich nerozdupali, neobratili sa a neroztrhali vas.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group