ISSN 1335-8715

28-09-2007   Martin Hanus   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Lex Hlinka - poslanecká historie

Slovenský parlament před několika dny postoupil velkou většinou hlasů do dalšího čtení zákon, kterým Slováci uctí Andreje Hlinku - jako muže, který se mimořádně zasloužil o slovenský národ i stát, a proto mu patří titul „Otec národa“. Zatímco politické strany s výjimkou Strany maďarské koalice se víceméně konsenzuálně postavily za státní svatořečení Hlinky, v tisku se objevovaly komentáře o „slovenském Hitlerovi“, kterého není radno uctít, neboť rozděluje společnost.

Reakcia na príspevok

off topic 2 - Rydlo
autor: LIBERTARIAN
pridané: 02-10-2007 12:52


Lukas Krivosik :
Z tvojho dalsieho pekneho clanku urivok :

" Rydlo nemá v parlamente čo hľadať. Je zarážajúce, že na vodičský preukaz treba zložiť skúšku, kým za poslanca môže byť zvolený a voliť hocikto. Koľko takýchto Rydlov sa ešte ukrýva v parlamentných laviciach? Možno by väčšine slovenských voličov prebehli po chrbte zimomriavky, keby vedeli, kto všetko rozhoduje v ich mene o zákonoch nášho štátu."

- Keby slovenski volici vedeli vsetko o poslancoch, mozno by SNS ziskala este viac hlasov. Ked jej volicom nevadi vodca SNS, ked meciarovcom nevadi ich vodca, tak ten Rydlo zase az taky velky rozdiel neznamena. Ved čože je to par ukradnutych kniziek oproti tym rozkradnutym MILIARDAM v SR ?????
A čože je to falosny "profesor" oproti skutocnemu, ŠTB-akmi overenemu titulu "doktor" ???


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group