ISSN 1335-8715

28-09-2007   Martin Hanus   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Lex Hlinka - poslanecká historie

Slovenský parlament před několika dny postoupil velkou většinou hlasů do dalšího čtení zákon, kterým Slováci uctí Andreje Hlinku - jako muže, který se mimořádně zasloužil o slovenský národ i stát, a proto mu patří titul „Otec národa“. Zatímco politické strany s výjimkou Strany maďarské koalice se víceméně konsenzuálně postavily za státní svatořečení Hlinky, v tisku se objevovaly komentáře o „slovenském Hitlerovi“, kterého není radno uctít, neboť rozděluje společnost.

Reakcia na príspevok

RE: lahko pochopitelne
autor: Czechtek
pridané: 29-09-2007 20:41


Presne tak. Na co je takyto zakon a debata o nom dobra? Aby sa zakril amaterismus, a cielena bolsevizacia ekonomiky v podani sucasnej vladnej cvargy.

Orbanizmus ktory sa objavuje v prejavoch Ivana Miklosa "koncesionarske poplatky su dan na hlavu a preto nie su socialne" namiesto toho aby navrhol verejnopravnu televiu zrusit!! Boj KDHkov o hlas Slotovolica a podobne, nam davaju jasne najavo, kam to cele smeruje.
Dopadne to ako v madarsku, kde uz nikto nebude vediet kto je kto, neostane uz ani mala nadej, ze v buducnosti by mohla vyhrat nejaka rozumnejsia politicka sila a urobit reformy.

Jedina nadej ostava ze OKS sa dostane do parlamentu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group