ISSN 1335-8715

26-09-2007   Václav Klaus   Slobodný trh   verzia pre tlač

Prejav V. Klausa o klíme v OSN

Prezident Českej republiky, Václav Klaus, predniesol na konferencii Organizácie spojených národov o klimatických zmenách dôležitý prejav, ktorý polemizuje so zažitými ideologickými klišé o globálnom otepľovaní.

Reakcia na príspevok

RE: Kaslite uz na tu klimu
autor: lorenc
e-mail: lorenc1@azet.sk
pridané: 29-09-2007 1:38


"Akoze co?! Ved prave environmentalisti ziadaju, aby sa ekonomika i politika podriadili diktatu naliehavej hrozby globalneho oteplovania."

To co vyslovene ziadaju enviromentalisti aby dalsimi politickymi hrami a dalsimi legislativne "vymakanymi" a kontrolovanymi regulaciami uz doregulovaneho systemu vytvorili idealny stav v prirode je totalna absurdita. Varovny prst vsak treba respektovat, lebo globalne oteplovanie nieje az takym vymyslom ako tu, poniektori experti naznacuju. Totiz ako sa tu hovori o spontannosti, harmonii a samoregulacii evolucie ludskej spolocnosti, stale vo mne odkazuje na jeden regulator, ktory ani nieje moc definovany. Chcem sa teda spytat ekonomov co tu chodia, ci je mozne aby tym co vytvara take degeneracie mohla byt veta TREBA CHRANIT AMERICKY SPOSOB ZIVOTA ?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group