ISSN 1335-8715

26-09-2007   Václav Klaus   Slobodný trh   verzia pre tlač

Prejav V. Klausa o klíme v OSN

Prezident Českej republiky, Václav Klaus, predniesol na konferencii Organizácie spojených národov o klimatických zmenách dôležitý prejav, ktorý polemizuje so zažitými ideologickými klišé o globálnom otepľovaní.

Reakcia na príspevok

RE: zdanlivo od veci
autor: BM
pridané: 27-09-2007 15:57


Nie sme v spore, hovoril som o povahe ludi, ktori zacinaju tuzbou po svetovom mieri, spravodlivejsom a socialnejsom state, podporovani slabsich, temer svati ludia, temer.

Vsak kto tuzi po globalnej vojne, globalnom otepleni, nespravodlivom a asocialnom state, utlaku slabsich ? - vieme dobre ze imperialisti z Wolstritu.

Lenze vsetci tito temer svati ( ak pravda neskoncia na sibenici vdaka este vacsim ludomilom ) v mene svojej jedinej a spravnej cesty musia nakoniec siahnut k politickym vrazdam a nasiliu.

Zodpovednost tych dole za nominovanie tych hore je predsa principom zastupitelskej demokracie, to som nespochybnoval a rozhodne nehadzem vinu na Meciara, alebo Fica, mame taku vladu aku si zasluzime, tato stara pravda neprestala rokom 1989, alebo 1993 platit.

U Havrana je to ina kava, nie je politik, nik ho nenominoval a napriek tomu je pupok ( tej spravnej casti ) sveta.

Ale to je uz fest daleko od Klausovho prejavu.

Takze aspon kusok z newspeaku GW : globalne oteplenie je nestastny termin, oznamovali dvaja apostoli novej Oteplenej cirkve ( http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=200703220... )na CT1 po prejave V. Klausa v OSN. Spravne znenie ( podla 12 vydania slovniku newspeaku )je globalna zmena, t.j. niekde bude teplo, niekde zima, niekde sucho a niekde zaplavy, za co moze GW. Ak niekde bude rovnako ako po minule roky - tak to je len dalsi dokaz GW.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group