ISSN 1335-8715

26-09-2007   Václav Klaus   Slobodný trh   verzia pre tlač

Prejav V. Klausa o klíme v OSN

Prezident Českej republiky, Václav Klaus, predniesol na konferencii Organizácie spojených národov o klimatických zmenách dôležitý prejav, ktorý polemizuje so zažitými ideologickými klišé o globálnom otepľovaní.

Reakcia na príspevok

zdanlivo od veci
autor: BM
pridané: 26-09-2007 16:25


K teme GW len tolko : Sme teraz vo vojne s Euraziou ( GW ) alebo Eastaziou (GC ), nejako si neviem spomenut, ale dostudujem si to, ale preventivne navrhujem 2 minuty nenavisti proti V. Klausovi.

http://www.sme.sk/c/3484380/Michal-Havran-ml-Zo-slovenskej-pravice-sa-smejem.htm...

Neda sa to nijak inako nazvat ako "Spoved idiota",ale stoji za to si to precitat, clovek lahsie pochopi, preco tie hajhnusnejsie zlociny v dejinach nesposobili mentalne retardovani pakovia, ktorym nahle spadla moc do ruk, ale spravidla dobre situovani, inteligentni "ludomilovia". Pod heslom - Budeme sa mat dobre, aj keby som Vas mal pre tom vsetkych vystrielat, nakoniec vacsinou siahli po manuale od sudruha Beriju.

Signifikantna je pasaz o nepokojoch vo Francuzsku - na vine je stat a chlapci si len trocha vypili. Skoda ze cestou nestretli krdel havranov.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group