ISSN 1335-8715

20-11-2003   Martin Kamenský   Rôzne   verzia pre tlač

Relativizmus náš každodenný

Je mi smutno, že som si musel na prednej strane denníka prečítať titulok ako z dôb minulých. Je tomu už štrnásť rokov, čo sa naša spoločnosť snaží spolu s budovaním novej kultúry na pevných hodnotách, vyrovnať so svojou minulosťou. Veľa sa hovorí o komunistickom režime, poukazujeme naň a snažíme sa ho akosi z každej strany kritizovať.

Reakcia na príspevok

Loz
autor: Dewey
pridané: 02-12-2003 13:38


Celkom ma uputalo intro ku knizke Legitimita demokracie ktoru propagujete na uvodnej stranke...obsahuje totiz loz vyplivajucu z nevzdelanosti a to, ze udajne liberali a socialisti zovseobecnene vnimaju demokraciu iba ako vladu vacsiny...prosim Vas ak sa na to pozrieme z pohladu vladnutia, tak uz zakladne definicie vylucuju spojitost medzi tyraniou vacsiny a demokraciou a ze demokraciu treba vnimat ovela sirsie, ako len v rovine sposobu vlady, by nasiel autor pri troche pocitveho zaujmu u mnohych liberalnych autorov.
Dalsi hlupak, ktory robi povrchne zavery vychadzajuc zo svojej nevzdelanosti smerujuc k ciernobielemu svetu s vidinou svojej farby ako bielej a vsetkeho ostatneho, hlava nehlava, zatracovaneho ako cierneho?
Tu knihu si kupim.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group