ISSN 1335-8715

26-08-2007   Lukáš Krivošík   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Éra Vasca da Gamu

Pred 510 rokmi, 8. júla 1497, vyplávala z Lisabonu flotila troch plavidiel. Mali oboplávať Afriku a nájsť námornú cestu do Indie. Týmto činom sa zmenilo všetko – vznikla nová Európa, a tá vládla novému svetu. Začala sa éra Vasca da Gamu.

Reakcia na príspevok

Fasista Krivosik, Ty si chory clovek.
autor: rudohorec
pridané: 27-08-2007 11:14


Krestanstvo Jezisa Krista, nema absolutne nic spolocneho, ABSOLUTNE NIC, so spanielskymi a portugalskymi dobyvatelmi, hrdlorezmi a masovymi vrahmi. S tebou ano, veru hej, vieru vo vasho boha, zlate tela, ktoremu sa oni v minulosti a aj Ty teraz, stale klanias. A ako oni, tak aj Ty si schopny pre zlate tela obetovat vsetko na tomto svete. Jezis hlasal lasku k Bohu a k bliznemu a tak aj cinil. Vzdy a vsade. A TO JE KRESTANSTVO. Portugalski a spanielski dobyvatelia, rovnako tak aj Ty, hlasate len katolicke nezmyselne dogmi povysenostio a nadradenosti katolickej cirkvi nad ostatnym svetom, ale aj nad katolickym pospolitym ludom, a nasledne podporujete, alebo priamo konate antikristove zlociny proti ludskosti.
Fasista Krivosik, Ty si chory clovek.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group