ISSN 1335-8715

19-08-2007   Filip Likavčan   Rôzne   verzia pre tlač

Dobrý anjel - pohľad do vnútra

Filip Likavčan opisuje ako funguje charitatívny systém Dobrý anjel. Zameriava sa na kontrolu toku financií, ktoré darcovia poukážu s úmyslom pomoci rodinám s deťmi, v ktorých je onkologický pacient.

Reakcia na príspevok

RE: Hehe, to je dobre
autor: Maros
webstránka: http://www.marianjanos.blog.sme.sk/
pridané: 26-08-2007 13:46


Moja matematika je presna. Urobim skusku spravnosti. Mame stat co ma 1 moslima a 23 svedov (4,2 % moslimov). Kolkokrat castejsie by museli znasilnovat moslimovia aby mali aspon 50% znasilneni? Got it?
-
Moslimovia su na rozdiel od ciganov viac hrdi na svoj povod. Preto je ocakavatelne ze by ich oficialne scitanie malo vacsiu vypovednu hodnotu ako v pripade romov na Slovensku.
-
Rozoberat to je vsak irelevantne, pretoze som vychadzal z odhadov v oboch pripadoch http://en.wikipedia.org/wiki/Islam_in_Sweden... A stacilo mi ilustrovat, ze odhadovany podiel romov v SR je zhruba dvojnasobok z podielu moslimov vo SWE.
-
Nemusim pripominat ze som nenapadol tvoj predpoklad hodnovernosti straznika vo vaznici a reprezentativnosti jeho "vzorky".
-
Ak by mali statistiky rovnaku vypovendu hodnotu ako blogy, tak nema vyznam ziadne robit. Fico a Fidel by si zalozili blog a vsetky OECD statistiky by mohli ist do (...). Statistiky maju ovela vacsiu vypovednu hodnotu. Treba vsak mat spravnu metodiku, dobre interpretovat a vsimat si aj take veci ako naprk. ci nahodou sa romovia za svoj povod nehanbia.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group