ISSN 1335-8715

19-08-2007   Filip Likavčan   Rôzne   verzia pre tlač

Dobrý anjel - pohľad do vnútra

Filip Likavčan opisuje ako funguje charitatívny systém Dobrý anjel. Zameriava sa na kontrolu toku financií, ktoré darcovia poukážu s úmyslom pomoci rodinám s deťmi, v ktorých je onkologický pacient.

Reakcia na príspevok

RE: Hehe, to je dobre
autor: AS
pridané: 26-08-2007 13:14


Ta Tvoja matematika mi nepasuje . Ak beriem , ze tie Tvoje cisla sedia, tak znasilnovat by museli 9-x castejsie a nie 23-x. To len naokraj.

Este jeden priklad : "Podľa oficiálneho sčítania v roku 2001 bol oficiálny počet Rómov na Slovensku 89 920, čo predstavuje len 1,7 % celkovej populácie . "
Zdroj : www.sav.sk
Ak by sme sa drzali tejto statistiky a nie odhadov (300az 500 tisic) tak by som Ti zas mohol vyvratit Tvoje tvrdenie o mojej analogii :
Maros: " Btw. analogia s ciganmi je nepresna, kedze vo SWE maju menej moslimov ako mi romov s tym ze obyvatelov maju takmer 2x viac."
-
Asi si nerozumieme . Neviem z coho cerpal autor, dokonca ja som ani ten zmieneny Krivosikov clanok necital . Jedna sa mi skor o precenovani statistik , ktore maju mozno rovnaku vypovedaciu hodnotu ako nejake blogy, len horsie je to , ze sa tvaria ako dogmy ci dokonca realita ako taka .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group