ISSN 1335-8715

19-08-2007   Filip Likavčan   Rôzne   verzia pre tlač

Dobrý anjel - pohľad do vnútra

Filip Likavčan opisuje ako funguje charitatívny systém Dobrý anjel. Zameriava sa na kontrolu toku financií, ktoré darcovia poukážu s úmyslom pomoci rodinám s deťmi, v ktorých je onkologický pacient.

Reakcia na príspevok

RE: Hehe, to je dobre
autor: AS
pridané: 25-08-2007 20:53


" Chcem sa teda spytat ze v pripade vyroku o znasilneniach v clanku " páchateľmi aj naozaj sú väčšinou mladí muži z moslimských krajín". Ci mas aj nejaky relevantny zdroj z ktoreho si cerpal, alebo to bola iba taka mala demagogia? "

Je to mozno trosku od veci, ale mozno to spolu nejako suvisi . Ak dnes niekto u nas na Slovensku napise, ze vacsinu trestnych cinov spachaju cigani tak nielenze bude obvineny z rasizmu, ale este ho aj obvinia z demagogie, kedze nedoda ziaden relevantny dokaz alebo studiu . Tusim od pociatku 90 rokov, sa u nas nesmie uvadzat u trestnych cinov narodnost, tak je prakticky nemozne nejaky takyto dokaz dodat .
Ja osobne poznam straznika vo vaznici a on mi potvrdil, ze u nich je viac ako 80% ciganov. To znamena, ze boli odsudeny za trestny cin . Som si vedomi, ze to asi nestaci ako dokaz, ale podstatne pre mna je , ze to tak naozaj je .
Tym, ze zavrieme oci pred realitou neznamena, ze prestane existovat .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group