ISSN 1335-8715

19-08-2007   Filip Likavčan   Rôzne   verzia pre tlač

Dobrý anjel - pohľad do vnútra

Filip Likavčan opisuje ako funguje charitatívny systém Dobrý anjel. Zameriava sa na kontrolu toku financií, ktoré darcovia poukážu s úmyslom pomoci rodinám s deťmi, v ktorých je onkologický pacient.

Reakcia na príspevok

RE: Hehe, to je dobre
autor: Lukas Krivosik
pridané: 25-08-2007 17:48


Ano, toto je pre teba typicke. Vypichnes si jednu vec, ktora je kazdemu okolo teba zjavna a potom sa okolo nej tocis ako kolotoc. Vid minula debata o tom, ci sme krestansky alebo makovy blog.

Naozaj ma taketo debaty nebavia. Tu mas svoju studiu:

According to a not yet published study from the Crime Prevention Council, Brå, men with a foreign background are over-represented in the group of suspected rapists. It is approximately four times more common that a known offender is born abroad, compared to persons born in Sweden.

It has looked like that for a long time, according to Peter Martens, statistician for Brå. He points out that the talk is about identified offenders. That they have been identified does not mean they have been convicted.

The lates study came in 1996, and showed that resident aliens from Algeria, Libya, Morocco and Tunisia dominate the group of suspected men. The pattern in the new study is the same.

A tu mas originalny clanok vo svedskom jazyku:

http://www.dn.se/DNet/jsp/polopoly.jsp?d=1298&a=483797&previousRenderType=...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group