ISSN 1335-8715

19-08-2007   Filip Likavčan   Rôzne   verzia pre tlač

Dobrý anjel - pohľad do vnútra

Filip Likavčan opisuje ako funguje charitatívny systém Dobrý anjel. Zameriava sa na kontrolu toku financií, ktoré darcovia poukážu s úmyslom pomoci rodinám s deťmi, v ktorých je onkologický pacient.

Reakcia na príspevok

RE: Preco nie na PS ?
autor: PALO ZLATOIDSKY
pridané: 22-08-2007 20:25


Aj mne sa clanok pacil ale nesuhlasim s tym ze by Slovaci boli "sprosty narod" a ani ze by sme sa nejako zvlast vymykali geopolitickemu priemeru.Lepsi ako my su iba Cesi a Slovinci.Boli si niekedy v Madarsku -nie vo velkych mestach a na Balatone ale na vidieku?Trabanty,Wartburgy a konske povozy!Bieda,svrab!Slovenksy vidiek je luxus.Tento rok v juni som mal cest ist madarskym vlakom-CSD v 70.rokoch,vagony od vojny!!!
Bol si niekedy v Polsku?Este horsie!
Lukas poukazal na urcitu slovensku paranoju ktora je ale v roznej forme vlastna aj inym narodom.Za tu hlavne mozu stare rocniky (50 a vys) uboziaci ktori cely zivot prezili v "istote" a teraz nevedia co dalej-syndrom vtaka vypusteneho z klietky.Som mierny optimista a myslim ze prirodzena vymena volicskej zakladne to casom vyriesi.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group