ISSN 1335-8715

19-08-2007   Filip Likavčan   Rôzne   verzia pre tlač

Dobrý anjel - pohľad do vnútra

Filip Likavčan opisuje ako funguje charitatívny systém Dobrý anjel. Zameriava sa na kontrolu toku financií, ktoré darcovia poukážu s úmyslom pomoci rodinám s deťmi, v ktorých je onkologický pacient.

Reakcia na príspevok

RE: ejha
autor: Martin Pener
e-mail: martin.pener@prave-spektrum.sk
pridané: 22-08-2007 8:14


Vcera som pozeral na CT dokument "Space race" - ako Amici a Sovieti zapasili o prvenstva: prvy satelit, prvy clovek v kozme, prvi ludia na mesiaci.

Ked letel Gagarin a 10 rokov po nom Apolo, tiez vsetci verili ze v "magickom" r. 2000 uz budeme lietat po vsetkych planetach nasej sustavy (ludia, nie druzice), budu kozmicke bazy na Maciaci a neviem co este.

A hen, mame 2007 a ako "daleko" sme sa dostali. Ak Amici zvazuju ist na Mars 2020, tak ostatne planety prichadzaju do uvahy snad 2050, 2100...

I ked pravda ze, ze v 50.-60. rokoch islo o prestiz rezimov, tak sa nasili aj dolare/ruble. Priletiet na Mars, zapichnut vlajku, povedat daky dalsi "hviezdny citat"... a stovky miliard su prec.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group