ISSN 1335-8715

19-08-2007   Filip Likavčan   Rôzne   verzia pre tlač

Dobrý anjel - pohľad do vnútra

Filip Likavčan opisuje ako funguje charitatívny systém Dobrý anjel. Zameriava sa na kontrolu toku financií, ktoré darcovia poukážu s úmyslom pomoci rodinám s deťmi, v ktorých je onkologický pacient.

Reakcia na príspevok

RE: ejha
autor: Rogue Keeper
e-mail: br796164@bladezone.zzn.com
pridané: 21-08-2007 16:04


Elektrolyzou sa uz vodik nejaky cas produkuje. Pod tym zlepsenim si ale treba predstavit hlavne zlepsenie ucinnosti solarnych panelov alebo vyuzivania inych obnovitelnych zdrojov (a eventualne spornej jadrovej energie) lebo ak sa baterie nabijaju z fosilnych zdrojov, zakonite dochadza k energetickej strate a problem emisii to vyznamne neriesi. Technologickych vyziev je dost : nizka hustota volmetrickej energie, produkcne naklady baterii plus petrochemicke suroviny na ich vyrobu, potreba ich chladenia, skladovania ... a nakoniec mozno cakat aj nejake zatial nepredvidatelne hospodarske ci politicke obstrukcie z necakanych smerov.

Nech sa na vodik pozriem z akehokolvek uhla, stale mi vychadza jeho buducnost dost biedne. Problem je ze my sme vzdy museli plytvat ropou na uplne luxusne voloviny. Teraz ked prichadza vrchny s uctom vymyslame energeticke chimery ale radi pri tom zabudame na to ze nasa roztomila civilizacia sa v takej forme ako ju pozname bez ropy proste neudrzi.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group