ISSN 1335-8715

19-08-2007   Filip Likavčan   Rôzne   verzia pre tlač

Dobrý anjel - pohľad do vnútra

Filip Likavčan opisuje ako funguje charitatívny systém Dobrý anjel. Zameriava sa na kontrolu toku financií, ktoré darcovia poukážu s úmyslom pomoci rodinám s deťmi, v ktorých je onkologický pacient.

Reakcia na príspevok

RE: ejha
autor: Rogue Keeper
e-mail: br796164@bladezone.zzn.com
pridané: 20-08-2007 14:21


"Kazdy uz iste pocul teorie, ako ropny priemysel sabotuje vsetky zivotaschopne projekty elektrickych, vodikovych aut a pod."

Pred par rokmi mozno aj intenzivne brzdil ale teraz uz skor poskuluje po tom, ze by sa tiez pridal k "alternative". V USA napriklad BP, Chevron aj Exxon uz maju svoje biopalivove divizie (statocne subvencovane statnymi dotaciami), pretoze vedia ze svetovymi tepnami uz bude tiect ropa s coraz vacsou namahou. Budu cakat kym im novi dravejsi konkurenti prevezmu opraty a stanu sa lidrami na energetickom trhu? Boli by blbi.

O vodiku skoda reci. Ten je iba prilis draha baterka s fosilnymi vstupmi a nie primarny energeticky zdroj.

Vyssie menovane a ine koncerny v minulosti podobne sabotovali dokazy o globalnom oteplovani financovanim "junk science" ktora ho mala ucelovo vyvracat. Neskor napriklad Exxon oficialne priznal prinos cloveka na GO (alebo aspon prestal financovat kontra-junk science).


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group