ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

RE: pome na nich chuapi !
autor: jednokto
pridané: 29-07-2005 8:54


abendland mal by si sa konecne zbavit toho svojho ciernobieleho videnia... to, ze sompripomenul, ze podobny princip kolektivnej viny (ako ho schvaluje ten idiot kongresman a aj Krivosik) uplatnovali aj hitlerovci este vobec neznamena, ze som tym cchel povedat, ze partizani boli cistunke charaktery ako biele lalie. Zaroven som ani nevravel, ze zivot nemeckeho vojaka nema cenu. Kde som to pisal, ukaz mi prosim ta. To si si ty domyslel, ako sa ti to paci. Ja som negativne hodnotil nemecku reakciu, ked za akciu zopar partizanov (ktora casto ani nemala ziadnu vojensku cenu) nemci vyhladili celu dedinu.

ja som vobec nehodnotil partizanov, ale hitlerovske metody, ktore su v pricipe rovnake, ake pertraktuje Krivosik a ten kongresman.

jediny kto tu hovori o "podelani sa" si ty. symptomaticke


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group