ISSN 1335-8715

05-06-2005   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Kultúra - odpoveď na slovenskú otázku

Slovo „kultúra“ je v posledných dňoch skloňované vo všetkých pádoch. Bývalé tváre Slovenskej televízie sa spojili do „Iniciatívy za verejnoprávnosť“ a nekultúrnosť slovenského národa zhodili na plecia jediného muža: Richarda Rybníčka.

Reakcia na príspevok

RE: kultura
autor: tato
pridané: 28-07-2005 21:55


1. Takze k veku mam 36 , ale stale to nie je podstatne . Ja som nikoho pracu nezatracoval . Napisal som , ze sa nebolo na co pozerat . A uz vobec nie je dovod na to , ze niekto niekde pracoval 35 rokov , aby ho nevyhodili . Ak niekoho nazyvas kindermanazmentom prosim , ale samozvani to rozhodne nie .
Blahozelam k tvojmu veku a odvahe a verim , ze uz coskoro ( ak uz nie hned ) sa stanes aj ty clenom nejakeho kindermanazmentu .
2. Pochop vytvorit dlh nie je zlo . Defraudacia , sprenevera , kradez to je zlo . Zaroven si sam odporujes . Na jednej strane trvas za kazdu cenu na udrzani zamestnancov a na druhej si proti vytvaraniu dlhov .
3.Prosim ta precitaj si vetu ktoru si napisal .
Pripomina mi to vyroky mojho svokra : " Za komunistov bolo lepsie , kazdy si mohol postavit rodinny dom . Na otazku preco si ho aj on nepostavil , bola odpoved lebo on nebol komunista a nedostal by parcelu , staveb . povolenie , pozicku , cement a ani neplatene volno . Tak to bolo aj s tymi spravami .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group