ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

hehe, prečo používate počítač?
autor: oblastny komisar
pridané: 28-07-2007 21:12


takisto bol s veľkou pravdepodobnosťou vyrobený v Číne či inom čvargistane za tvrdých podmienok aké boli v Európe začiadkom 19 sotorčia, a dúfam že nemáte na sebe oblečené nič čo pochádza z takýchto textiliek... To Ste ešte nepochopili že súčasný západný blahobyt (aj napriek nezmyselnému výpalnému platenému arabočvarge za ropu) je len a len dôsledkom toho že všetko sa vyrába v Ázii za zlomok európskych nákladov (sociálny dumping počítajúc)? Však len milí súdruhovia socialisti vyjdite s volebným programom všetko zdražieť trojnásobne a čínskym súdruhom robotníkom kúpiť nové zástavy, uvidíte kto Vás bude voliť. Ale bude horšie, stačí faktor cca 10-100 vo výkone procesorov a na trh prídu lacné roboty zvládajúce rozpoznávanie a autonómny pohyb a rýchlosťou nástupu internetu (cca 10 rokov) nahradia väčšinu manuálnych povolaní a jednoduchšie "macdonald joby", všetky predavačky ap. - to len bude sociálna revolúcia, o tom sa ani Marxovi s Leninom nesnívalo.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group