ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

co chyba nasej pravici?
autor: oblastny komisar
pridané: 28-07-2007 20:48


to je jednoduche: stredna vrstva! Aj keby ta nasa pravica boli vsetko absolutni lumeni, bez strednej vrstvy ich nebude mat kto volit, a ta nasa stredna vrstva este len vznika, bolsevicky povedane, su to ti ktori "uz maju co stratit", nie proletarsky nemysliaci kanonenfuter (meciarfuter, ficofuter)... aj ked uznavam ze je to do velkej miery o "stave mysle" a nielen o "stave penazenky" - ale zasa, co by sme chceli od cloveka-miliona, aby bol charakternym a rozmyslajucim volicom? V krajine kde cca 10 rokov pro akoze protikomunistickom prevrate bol prezidentom clen UV KSC? A este nemal hanby vyznamenavat Radio Vatikan za protikomunisticky odboj?

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group