ISSN 1335-8715

21-05-2007   Martin Pener   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Chvála slušným ozbrojeným občanom!

Každoročne rozbúria hladinu verejnej mienky prípady šialených, najmä amerických strelcov. Takmer automaticky nasledujú vášnivé diskusie – od vládnych/parlamentných až po „občianske“ - internetové o regulácii, či dokonca zákaze vlastníctva zbraní občanmi. Menej už odporcovia zbraní venujú pozornosť životnej realite (i tej našej slovenskej), kedy sú nevinní ľudia napádaní útočníkmi používajúcich strelné či iné zbrane.

Reakcia na príspevok

zakazat
autor: ivan pomian
pridané: 27-07-2007 20:07


Zbrane v legalnej drzbe jednoznacne zakazat. O to menej bude pripadov utokov strelnou zbranou. V clanku som nepostrehol jeden udaj. Kolko z utokov bolo spachanych legalnou zbranou. Pokial sa takto vyziva alebo umoznuje drzat zbrane prakticky bezdovodne, tak to znamena ze v spolocnosti nieco nieje vporiadku. Niesme na divokom zapade ale v civilizovanej europe. Treba analyzovat pricinu, zaviest opatrenia a nie podporovat vyzbrojovanie ludi. Nasilie plodi nasilie. To platilo v minulosti a plati to aj teraz

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group