ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

RE: Libertariani a vojna?
autor: msarkozy
webstránka: http://sarkozy.blog.sme.sk/
pridané: 27-07-2007 13:46


Nezišlo, len ešte potrebujem prečítať viac od Voegelina, aby som si svoje domienky vzniknuté na základe toho čo som čítal z netu mohol potvrdiť. Chcel som pôvodne vyprovokovať Petra Friša, ktorý je zrejme znalcom Voegelina, aby my tie domienky vyvrátil, ale neubralo sa to tým smerom ako som chcel, nevedel som to dobre sformulovať. Takže až keď si zoženiem tú novú vedu. Možno som sa aj unáhlil a moje domienky budú čítaním vyvrátené - plánujem to tak dlhodobo. Momentálne si obnovujem svoje poznatky z antiky - článok zatiaľ o tom nepíšem nakoľko som sa do toho pohrúžil a hlcem všetko o antike, čo mám doma. Ak k niečomu dospejem upozorním.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group