ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

wow
autor: malcolm
pridané: 24-07-2007 19:04


som rad, ze sa tu rozprudila diskusia, taka, ako mnoho inych, co nema ziadne zavery a nikam nas neposunie a neposuva. kazdy si vyleje srdiecko a ideme dalej, nema to ziadny vplyv na zivot.

Autorov nazor je autorov, naozaj, nemozem namietat. Ale aj nizka tvorba je tvorba a nemam pocit, ze by blogov ubudalo, prave naopak. Teda krizu tvorby nevnimam ako krizu, kedze cim dalej tvori viacej ludi.
Presadia sa medzi nimi naozaj len ti najjedinecnejsi. Nikto nenuti autora citat blogy a spam nie je problemom tvorby, budme k sebe uprimni.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group