ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

RE: Nejazdite do Čvargistanu
autor: Abendland
e-mail: abendland@hotmail.com
pridané: 27-07-2005 20:18


„Kazdopadne, ak si raz moslimovia Europu pokoria (a ako to vyzera padne im ako hnila hruska do lona len na zaklade ich a nasej natality), tak prvi na rade nebudu krestania, ale vy! Tych par krestanov bude platit dan z hlavy a slobodne budu moct vyznavat svoje nabozenstvo.“

To je nazor, medzi Katolikmi rozsireny, zial, aj medzi par zatulanymi fararmi, ale nezodpoveda realite. Moslimovia (ja ich volam Mohamedani, lebo to ich vzdy zarucene nasere) nas, Krestanov, povazuju za tych, co odvrhli Knihu (Koran). (Ha, lenze to ti bibasi nevedia, ze my sme cca. 600 rokov mali vlastnu Knihu, teda nemohli sme odvrhnut nieco, co vznikne cca. 600 rokov po Novom Zakone, o Starom nevraviac). Rovnako nas povazuju za tupych, polyteistickych bezvercov, nakolko nie su schopni myslienkovo pojat ucenie o Najsv. Trojici. To, comu my hovorime Boh v troch osobach, oni chapu ako „Traja Bohovia“. Je to komplikovana filozoficka konstrukcia, ktoru nechapu ani miliony Krestanov, ale to uz je ina tema. Tazko sa vysvetluje, to si kajucne priznam.
Takze, Luky, ako som pisal minule. Pre nich je fagan s pornokazetou a ministrant na Omsi to iste – zapadny quffar.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group