ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

RE: Libertariani a vojna?
autor: msarkozy
webstránka: http://sarkozy.blog.sme.sk/
pridané: 23-07-2007 11:24


Ja len neverím, že ak takto akože jesne definujeme nejaké slovíčko, niečo tým získame. Áno môžem prijať aj taký výklad slovíčka ideológia - následne všetci "ideológovia" zmiznú ako mávnutím čarovného prútika a bude sa to nazývať nejako inak.

Ja by som len rád vedel čo máš na mysli pod politikou "v prospech ludi ci spolocenstva a ideologicky zameranou "politikou". - S tým by predsa všetci politici nepochybne jednohlasne súhlasili - a akú to má cenu? Toto sú slová bez váhy a bez zmyslu - potrebujeme skôr politiku kde nad momentálnym zdaním všeobecného prospechu budú prevládať princípy - čiže ideologickú politiku. Inak si neviem namieste toho predstaviť nič než nejasné bahno.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group