ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

RE: K Lukasovym komentarom
autor: Lukas Krivosik
pridané: 21-07-2007 20:45


"No dufam ze si to teraz nitko z tych azetackych tajtrlikov neprecital, aby sa nahodou vsetci zo skodoradosti nerozhodli drzat papulu..."

Take vyzvy sa uz v diskusii objavili. Lenze je v tom isty protiklad. Kazda taka vyzva sa da manifestovat len tak, ze ju napises pod moj clanok, aby si ju ostatni precitali.

A dalsia vec je, ze mnohi z tych, co najviac nadavaju si to z dovodu samonasieracieho mechanizmu proste musia znovu a znovu precitat.

Otazka vsak nespociva v tom, ze ako ich nasrat. Otazka spociva v tom, ako ich presvedcit.

Ako im vysvetlit, ze svet neriadia zidia ani slobodomurari, ktori ma podla nich platia a diktuju mi temy. Ako ich zbavit toho podivuhodneho myslienkoveho panoptika, v ktorom sa pohybuju ich uvahy o politike.

This is the big question!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group