ISSN 1335-8715

23-07-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Pri sledovaní televíznych novín

Sledovať televízne noviny slovenských staníc je naozaj sranda. Ich konzumenti, ale ani tvorcovia asi nezvyknú byť veľmi inteligentnými ľuďmi. V piatok, 22. júla, ma upútalo hneď niekoľko reportáží na Markíze a TV Joj.

Reakcia na príspevok

RE: Nejazdite do Čvargistanu
autor: Lukas Krivosik
pridané: 27-07-2005 17:00


No pani, vy vidite asi len to, co vidiet chcete. Ja som neobhajoval prax kupat sa hore bez. Ja som hovoril, ze ked moslimovia hovoria "Slovaci si z plaze urobili nudaplaz", tak citam medzi riadkami "dievca si lahlo na brucho a vzadu si rozoplo vrchny diel plaviek". To som napisal aj v mojom clanku, takze ziadne kupanie hore bez!

A este k tomu, co som pisal o Francuzoch a o Araboch. Tieto pojmy su vzhladom na demografiu a imigraciu na najlepsej ceste, aby sa stali synonyma.

Mam skusenosti s jednymi i druhymi. Pred niekolkymi rokmi som mal moznost tri tyzdne delit si izbu s Lybijcom, Talianom a Francuzom. Zaujimave, ze s Talianom som si rozumel perfektne, aj ked to bol anarchista z Milana. Ten Lybijec a Francuz boli hmm, dost zvlastni.

S tymito dvomi narodnostami nemam dobre skusenosti a ako koniec koncov povedal Edmund Burke, predsudky nie su na skodu.

A este detail pre Deweya. Predpokladam, ze vnimas rozdiel medzi 1.verbalnou kritikou a 2.fyzickym utokom, popripade 3.teroristickym utokom.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group