ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

RE: Libertariani a vojna?
autor: tomas cunik
pridané: 20-07-2007 1:11


v slobodnej spolocnosti by sa konecne mohli ukazat vsetci principialni humanrightisti, zorganizovali by Live 8 alebo podobnu somarinu, zaplatili by armadu a kim by bol vybaveny.alebo by si zaplatili oswalda, jamesa bonda abo niekoho takeho a ten by kima odprasil.alebo by im to zaplatili korejci po vojne.alebo by sa to riesilo piratskym sposobom - kima vyriadime za jeho vlastne peniaze,ktore mu ukradneme...ale urcite by sa na tom nepodielali ludia (tak ako to je teraz) ktori na zvrhnuti kima nemaju zaujem

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group