ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

RE: K Lukasovym komentarom
autor: Lukas Krivosik
pridané: 19-07-2007 21:53


"Ten článok poukazuje na to, že scestné je manifestovať svoje morálne presvedčenie, nech už je akékoľvek, populisticky."

Co je na tom populisticke??? A preco by som nemohol manifestovat svoj postoj hoci aj "populisticky"?! Nepamatam si, zeby si niekedy takto reagoval na vtierave prejavy homosexualnych skupin. Pricom tie su daleko napadnejsie, nez nejaky prsten. Ktory je navyse viac znakom kolektivu ako nejakou manifestaciou navonok.

A okrem toho, preco potom mozu manifestovat populisticky vsetky tie chabo oblecene dievcata, na cele ktorych vidis presne opacne posolstvo: "Chcem sex a chcem ho hned!"

Suhlasim s tymto nazorom medzi reakciami:

Jane is right, this article is the height of hypocrisy. We are up to our ears in a sexualized culture where even little girls wear T-shirts declaring them to be "eye candy" and you take to task a movement which quietly advocates not jumping into bed with the first partner that comes along. Even if at the end of the day the "silver ring thing" simply puts a bit of sensibilty and balance back into our sex obsessed culture it wil have served a good purpose.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group