ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

RE: K Lukasovym komentarom
autor: Maros
webstránka: http://www.marianjanos.blog.sme.sk/
pridané: 19-07-2007 17:27


Nic nemeni na fakte ze clanok je DEMOGOGICKY. V uvode pises ze maju tvoje dva priklady podporit toto:
-
"Už dlhšie je známe, že západoeurópske vlády ustupujú islamu všade, kde môžu. Na strane druhej, kresťanstvo sa stále viac potláča, a to za štátnej asistencie. Najnovšími obeťami politickej korektnosti sú jedna britská študentka a postihnuté české dievča"
-
1. priklad so sukromnou spolocnostou co nechce kvoli arabom psov je iba ukazkou slobodneho trhu a nema nic spolocne s potlacanim nejakej krestanskej kultury, ktoru ceske dievca so psom sotva predstavovalo.
-
2. Ja som proti obmedzovaniu nosenia cohokolvek v skole, okrem vulgarnych napisov, takze v tomto pripade je to samozrejme podla mna sprostost co robia. Avsak nic moc ako priklad kulturnej vojny proti krestanstvu. Porusila dress code, namiesto toho aby si pytala vynimku, nejaky bigotak ucitel si to vsimol a dalsi kopec bigotakov o tom napisalo hrbu clankov...
-
Ze si nedokazal najst lepsie priklady svedci o tom, ze ti nejde o obranu, ale skor akysi preventivny utok.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group