ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

RE: Sexy Konzervativizmus
autor: Ladislav Kováčik
pridané: 19-07-2007 15:28


Áno, nuž ten článok ma celkom pobavil. Ale pokúste sa ho fakt nebrať veľmi vážne. "Liberálky" majú fotky naschvál vybrané hnusné a naschvál sú vybrané tie staršie (napr. Helen Thomas je ročník 1920, oproti tomu je u "konzervatíviek" najstaršia asi okolo ročníka 1950, ostatné sú väčšinou mladice). Pozrel som si schválne iné fotky spomínaných osôb a musím sa zastať Kerryho manželky! Normálne je celkom pekná. Ak odpočítam Thomasovú, Reno a Dworkin sú z "liberálok" jediné, u ktorých fakt uznám, že nie sú moc pekné.

Ja len tak, aby ste tomu celkom nenaleteli. Ale zábava je to dobrá - i keď podpásová a neférová voči Albrightovej a spol.

P.S.: Inak, deva na poslednom obrázku je Laetitia Casta. Konzervatívka? :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group