ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

RE: K Lukasovym komentarom
autor: Lukas Krivosik
pridané: 19-07-2007 14:23


Libertarian a ty, keby si nebol len frflos, co si ponadava v bezpecnom pristave relativne nazorovo blizkych ludi na PS, tak sa do tej diskusie vrhnes a snazis sa argumentovat aspon proti tym diskutujucim, ktori nejake argumenty ponukaju.

Rucho Durana takto prave na Pokeci (ak sa nemylim) ziskal pre ancap par ludi. Ti mu neustale argumentovali, preco sa to a to bez statu neda, no on ich napokon zlomil. Ale Durana je presvedceny libertarian, ktory nejde len do skupinky pritakavacov.

A prispevky pod mojimi komentarmi citam a tesim sa z nich. Ak su totiz citane a je velka diskusia k nim, tak mam premie;-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group