ISSN 1335-8715

16-07-2007   Marek Hrubčo   Komentáre   verzia pre tlač

Kríza tvorby

Slovenská publicistika je v kríze. Nie čo do množstva, ale čo do kvality. Táto esej chce zachytiť určité nezdravé publicistické ťahy na pravej strane spektra. Pravej strane preto, lebo na nej autorovi záleží. Chce byť pozitívnym príspevkom – podnetom na diskusiu, môže prispieť k zvýšeniu úrovne, ozdraveniu a ozmysleniu budúcich publicistických počinov.

Reakcia na príspevok

K Lukasovym komentarom
autor: LIBERTARIAN
pridané: 19-07-2007 12:56


Lukas Krivosik :
"Islam má zelenú, kresťanstvo červenú "
- Kedze clanok otvorene NEKRITIZUJE ziadnu skupinu slovakov, zdalo by sa, ze diskusia bude minimalna, nudna, "hlboko intelektualna".
Ale naopak > Nasi mili slovenski spoluobcania dokazu svoje pindy hadzat na cokolvek. Ta diskusia - prave pre "vnutrostatnu NEUTRALNOST" je vybornym vyskumnym ustavom slovenskej duše. A veru ten vysledok vyskumu vyzera otrasne.
Lukas, citaš ty diskusie k svojim clankom ??? Len tak pre spätnú väzbu. Mam pocit, ze ak ich začnes citat, tak prestanes pisať.

Keby si to pisal na PS, tak by tu mozno boli zaujimave diskusie. Avsak prispievat do tej kopy HNOJA na AZET.sk , to je nad sily slusneho cloveka.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group